کاربر گرامی به وبسایت کالپوش خوش آمدید.
کالپوش اولین سامانه کیف و کفش در ایران است که با همکاری جمعی از متخصصان صنعت کیف و کفش برای ارائه خدمات در جهت فروش بیشتر و آسانتر تولیدی ها، بنکداری ها و مواد اولیه ها در بازار کیف و کفش ایران راه اندازی شده است.
سایت کالپوش با خدمات و تبلیغات متنوع و گسترده خود برای افزایش مشتریان، ارتباط و ارائه خدمات بیشتر، آسانتر و سریعتر شما با مشتریانتان همواره همراه و پشتیبان شماست. سایت کالپوش با در نظر گرفتن فضای اختصاصی در اینترنت برای هر فروشگاه (تولیدی، بنکداری و مواد اولیه) این امکان را فراهم می سازد که هر فروشگاه بتواند در فضای مخصوص به خود محصولات و مدل های خود را به مشتریانش عرضه نماید و با مشتریان خود ارتباط مستقیم جهت دریافت سفارش و فروش داشته باشد.
در سایت کالپوش هر فروشگاه می تواند محصولات و مدل های خود را برای عموم یا فقط برای مشتریانش نمایش دهد که در اینصورت به هر کدام از مشتریان خود نام کاربری و رمز ورود می دهد تا فقط این افراد بتوانند محصولات و مدل های خاص را ببینند.
در سایت کالپوش فروشگاه ها می توانند از مدل های روز کیف و کفش دنیا که به طور منظم در سایت قرار می گیرد استفاده نمایند.
در سایت کالپوش یک پنل اختصاصی ارسال sms در اختیار هر فروشگاه قرار می گیرد که فروشگاه می تواند جهت اطلاع رسانی محصولات و مدل های جدید و هر گونه ارتباط با مشتریان خود از آن استفاده نماید.
همچنین نسخه چند زبانه سایت کالپوش به زبان های عربی، انگلیسی و روسی جهت ارائه خدمات تبلیغاتی و فروش به فروشگاه ها (تولیدی ها، بنکداری ها و مواد اولیه ها) در حوزه بین المللی در حال راه اندازی می باشد.
جهت آشنایی بیشتر با سایت کالپوش به راهنمای سایت مراجعه نمایید یا با شماره های 33996950 - 09124869625 - 09125542201 تماس حاصل نمایید.
: عضویت در خبرنامه کالپوش
   زنانه    مردانه    بچه گانه    کیف
  

صادرات کفش ايراني از 50 ميليون دلار فراتر رفت

 
علي لشکري رئيس هيئت مديره صنعت کفش ايران در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران، با بيان مطلب بالا گفت: ايران در 6 ماهه نخست سال 91، 55.6 ميليون دلار انواع پاپوش و کفش به کشورهاي عراق، افغانستان، آذربايجان، ترکمنستان و گرجستان صادر کرده است.
وي افزود: اين ميزان صادرات به لحاظ وزني 8.9 درصد رشد و به لحاظ ارزشي 0.3 درصد کاهش داشته است.
وي با اشاره به اينکه به لحاظ وزني 7 هزار و 749 تن انواع پاپوش از کشور صادر شده اظهار داشت: صنعت کيف و کفش ايران براي جمعيتي بالغ بر 100 هزارنفر به طور مستقيم اشتغالزايي ايجاد کرده است.
وي با اشاره به اينکه کيف و کفش ايران به لحاظ قيمت در بازارهاي صادراتي گاهي اوقات از مشابه چيني هم ارزان تر است اظهار داشت: در عراق کيف و کفش ايراني کاملا بازار را از دست چيني ها خارج کرده است.